O colaborare frumoasă
O colaborare frumoasă. Recomand cu încredere. Obiectivul meu a fost să dau câteva kg jos, iar în 3 luni de munca intensă, cu ajutorul lui Andrei, am reușit să dau jos 10 kg. Mă chinuiam de câțiva ani să dau kg jos, fiind mama a 3 fete, după ultima sarcină, mi a fost foarte greu să dau jos. Așa ca după o recomandare, am dat de Andrei. I-am povestit care este problema mea și ca de a lungul timpului am mai dat 2-3 kg jos, ajungând să mă înfometez, dar după perioada în care nu prea mâncam, îmi punem chiar mai multe kg. Așa ca după câteva discuții cu el, mi a povestit ca el ma v-a ajuta să slăbesc, dar pentru el nu există să mă înfometez, voi mânca ce îmi place și dacă mă țin de treabă, voi reuși în câteva luni să ajung la forma pe care mi-o doresc. Și după 3 luni de colaborare, am reușit să fiu din nou mulțumită de corpul meu, să mă simt ma simt mai energică.
16 June 2026
Unprompted review